Strona Główna · Artykuły · Galeria · Ciekawe linki · 22.09.2019 22:42:04
EU
Herb Sołectwa

Rada Sołecka
Trasy Nordic Walking
dargobądzkie filmy
Witamy
Strona sołectwa Dargobądz (wioski Dargobądz, Karnocice i Sułomino)w gminie Wolin w naszym zamyśle ma być miejscem wymiany informacji o wszystkich ciekawych i interesujących mieszkańców sprawach. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy, do umieszczania na stronie zdjęć i tekstów.

Artykuły: Rada Sołecka
Członkowie Rady sołeckiej


Filmy z imprez organizowanych w Dargobądzu
Przedstawiamy filmy z imprez organizowanych w Dargobądzu. Wydarzenia te organizowane były przez sołectwo Dargobądz, Publiczną Szkołę Podstawową w Dargobądzu i inne organizacje działające na terenie naszych wiosek.

Protokół z zebrania z 17.05.2013
Komisja przystąpiła do przeprowadzenia głosowania i po przerwie odczytała protokół wyboru – załącznik nr 1. Do Rady Sołeckiej weszły panie Ewa Jankowska i Aldona Rutowicz.

Rada Sołecka
Rada Sołecka sołectwa Dargobądz: pani Irena Boniecka - sołtys, tel. 601067320 pani Ewa Jankowska - członek Rady, tel. 91 32 60268 pani Aldona Rutowicz - członek Rady, tel. 506 540 293

sklepik sołecki
Informujemy, że u Pani Sołtys można nabyć, lub zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem, materiały promujące nasze sołectwo. Do nabycia są pocztówki z widokami naszych wiosek, koszulki T-shirt z herbem naszego sołectwa, każdego roku aktualny kalendarz oraz proporczyki i flaga z herbem. Poniższe zdjęcia pokazują ofertę materiałów promocyjnych.

Wynajmowanie sali widowiskowej
Istnieje możliwość wynajęcia na imprezy sali widowiskowej w Dargobądzu. Sala możne pomieścić swobodnie do 120 osób, jest wyposażona w zaplecze kuchenne z lodówko-zamrażarką, kuchnią elektryczną, zmywarką i pełnym zestawem naczyń oraz pełny węzeł sanitarny. Poniżej kilka zdjęć pokazujących obiekt oraz wzór umowy najmu. Dodatkowe informacje u sołtysa Dargobądza.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
mapka
GPS N: 53° 52' 17" E: 14° 32' 6"

Dargobądz
pogoda w Dargobądzu
<
Harmonogram odbioru odpadów
licznik odwiedzin

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie