Strona Główna · Artykuły · Galeria · Ciekawe linki · 16.12.2018 00:04:45
EU
Herb Sołectwa

Rada Sołecka
Trasy Nordic Walking
dargobądzkie filmy
Witamy
Strona sołectwa Dargobądz (wioski Dargobądz, Karnocice i Sułomino)w gminie Wolin w naszym zamyśle ma być miejscem wymiany informacji o wszystkich ciekawych i interesujących mieszkańców sprawach. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy, do umieszczania na stronie zdjęć i tekstów.

Ogłoszenie
Ogłoszenie

ZAPRASZAMY
DO ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W DARGOBĄDZU
DNIA 14-12-2018 r.,
GODZ. 18.30
W SPRAWIE REAKTYWACJI KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH.

Krzyż zasługi dla naszej mieszkanki

Wieloletnia mieszkanka naszej wsi Pani Bogdana Łągiewka odznaczona została przez Arcybiskupa Metropolitę Szczecińsko-Kamieńskiego Andrzeja Dzięgę Krzyżem Zasługi Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Główna uroczystość odbyła się w Szczecinie, natomiast w ubiegłą niedzielę w naszym kościele gratulacje oraz podziękowania za wiele lat poświęcenia złożyli, sołtys Irena Boniecka, radny Marcel Szuliński oraz mieszkańcy.
Szczerze gratulujemy i życzymy dużo zdrowia.
pk.


Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"
Duża Paka 2018
Już po raz 5 organizowana jest akcja DUŻA PAKA DLA DZIECIAKA.
W dniu 15 grudnia 2018 r w sklepach Biedronka, Dino i Netto będą zbierane artykuły do paczek. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tego szczytnego celu.
pk.

100 Lecie Niepodległości

W dniu 11 listopada 2018 r w sali widowiskowej Wiejskiego Ośrodka Kultury w Dargobądzu odbył się koncert z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w wykonaniu uczniów naszej szkoły podstawowej pod kierunkiem p. Zuzanny Kowalskiej oraz Iwony Wojdy.
Uroczysta akademia zakończyła się wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Mieszkańcy sołectwa zostali przez dzieci również zaproszeni do wykonania kilku pieśni patriotycznych.
Dziękujemy uczniom, nauczycielom, Pani Sołtys Irenie Bonieckiej radzie sołeckiej, Pani Mirosławie Zielińskiej z WOK, radnemu Marcelowi Szulińskiemu oraz mieszkańcom za przygotowanie i wspólne świętowanie tak ważnego dla serca każdego Polaka święta.
pk.

Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"
Dożynki 2018

W dniu 25 sierpnia 2018 roku odbyły się coroczne sołeckie uroczystości dożynkowe. O godz. 19-tej mszę św. dziękczynną w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej odprawił proboszcz ks. Leszek Konieczny, dziękując rolnikom za ich codzienną trudną pracę. Po mszy św. na zaproszenie sołtys Ireny Bonieckiej mieszkańcy oraz przybyli goście udali się do świetlicy wiejskiej na przygotowaną biesiadę. Zabawę umilał występ zespołu Ostromice.
W imieniu sołtys składam podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznych dożynek.
pk.

Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"
Dzień Matki Ojca i Dziecka 2018

W dniu 06 czerwca 2018 r. w sali WOK w Dargobądzu odbył się festyn rodzinny pod hasłem Dzień Matki Ojca i Dziecka zorganizowany przez WOK, OSP, Radę Sołecką i Sołtys naszej miejscowości.
Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Między innymi gry, konkursy i zabawy, które poprowadziły Panie: Sołtys Irena Boniecka oraz Kierownik WOK Mirosława Zielińska przy pomocy rodziców naszych milusińskich. Druhowie z naszej OSP dali pokaz gaśniczy oraz zademonstrowali sposoby udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.
Organizatorzy zadbali również o poczęstunek dla przybyłych gości. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę, zapraszając jednocześnie na kolejne spotkania sołeckie.
pk.


Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"
Majówka 2018

W dniu 28.04.2018 r. odbyła się coroczna majówka sołecka.
W programie było wiele atrakcji, m.in: gry i zabawy dla najmłodszych oraz grill. Kiełbaski serwowała Pani sołtys Irena Boniecka. W czynie społecznym obecni mieszkańcy odnowili wyposażenie placu zabaw oraz uprzątnęli teren przy sali. Wszystkim dziękujemy za przybycie i pomoc oraz wspólną zabawę.
pk.


Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"
Jasełka 2017

19 grudnia 2017 r. o godz. 18:00, w sali sołeckiej w Dargobądzu odbyły się jasełka połączone z wigilią oraz kiermaszem ozdób świątecznych. Organizatorami wydarzenia byli: Publiczna Szkoła Podstawowa w Dargobądzu, Rada Rodziców PSP, Wiejski Ośrodek Kultury wspólnie z p. Sołtys i Radą Sołecką. Wszystkim pięknie dziękujemy za zaangażowanie.Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"
WOŚP 2018

13 stycznia 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Dargobądzu odbyło się spotkanie karnawałowe w rytmie WOŚP zorganizowane przez WOK, sołtys i radę sołecką.
Organizatorzy przygotowali m. in. loterię fantową, kiermasz pyszności, malowanie buziek dla najmłodszych oraz zabawy integracyjne.
pk.
Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"
Mikołajki 2017

W dniu 9 grudnia 2017 odbyła się w świetlicy wiejskiej zabawa mikołajkowa dla najmłodszych mieszkańców naszego sołectwa zorganizowana przez sołtys, radę sołecką oraz WOK.
pk.

Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"
Strona 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
mapka
GPS N: 53° 52' 17" E: 14° 32' 6"

Dargobądz
pogoda w Dargobądzu
<
Harmonogram odbioru odpadów
licznik odwiedzin

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie