Mamy pomysl na przeniesienie serwisu, jest szansa ze wszystko zostanie bez zmian, w cišgu kilku najbliszych dni moga pojawic sie przerwy techniczne, caly czas dzialamy.
Strona Główna · Artykuły · Galeria · Ciekawe linki · 23.02.2020 00:19:47
EU
Herb Sołectwa

Rada Sołecka
Trasy Nordic Walking
dargobądzkie filmy
Witamy
Strona sołectwa Dargobądz (wioski Dargobądz, Karnocice i Sułomino)w gminie Wolin w naszym zamyśle ma być miejscem wymiany informacji o wszystkich ciekawych i interesujących mieszkańców sprawach. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy, do umieszczania na stronie zdjęć i tekstów.

Fitness
Ferie 2020
Dzień Babci i Dziadka 2020

W dniu 25 stycznia 2020 roku w sali widowiskowej w Dargobądzu odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka, zorganizowana przez: PSP, KGW, Filię GCKSTiR, Sołtysa i Radę Sołecką w Dargobądzu oraz Radnego Marcela Szulińskiego.
Licznie przybyła publiczność miała okazję podziwiać wspaniały występ naszych najmłodszych pociech z grup przedszkolnych naszej szkoły. Tradycyjnie już, dzięki naszym Organizatorom nie zabrakło poczęstunków. Wszystkim serdecznie dziękujemy.
pk.

Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"

28 Finał WOŚP

28 Finał WOŚP za nami! Zebraliśmy 6981 złotych !!! Dziękujemy wszystkim, którzy zagrali w Orkiestrze.
Szczególne podziękowania dla organizatorów: PSP w Dargobądzu, Pani Aleksandrze Brzezickiej, Filii GCKSTiR, Sołtys i Radzie Sołeckiej w Dargobądzu, oraz Partnerom: Marcelowi Szulińskiemu Radnemu Rady Miejskiej w Wolinie, OSP oraz KGW w Dargobądzu.
Podczas Finału, który odbył się w sali widowiskowej odbyły się m.in. kiermasz ciast, licytacje ufundowanych przez sponsorów upominków, voucherów i zaproszeń. Obejrzeliśmy pokaz karate w wykonaniu członków Wolińskiego Klubu Karate KYOKUSHIN-KIOKUSZIN, zapasy w wykonaniu zawodników Wolińskiego Klubu Zapaśniczego VIKING Wolin, oraz przedstawienie pt. "Kopciuszek" oraz koncert w wykonaniu uczniów naszej szkoły podstawowej. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych solistów orkiestry takich jak malowanie twarzy, popcorn, frytki czy wspólne malowanie żagla.
pk.


Fotorelacja proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"

Jasełka 2019

W dniu 20.12.2019 r. w świetlicy wiejskiej w Dargobądzu odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
Organizatorzy: PSP Dargobądz, Sołtys i Rada Sołecka oraz Filia w Dargobądzu GCKSTiR przygotowali poczęstunek i kiermasz ozdób świątecznych.
Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu serdecznie dziękujemy !
pk.

Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"

Ogłoszenie

U W A G A!
OD 4-11-2019 r.
WOK w Dargobądzu
jest czynny
od 15.00 do 19.00


Święto Niepodległości 2019

W dniu 9 listopada 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Dargobądzu odbyły się Obchody Święta Niepodległości.
Główną atrakcją był występ uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Dargobądzu pt. "Życzenia dla Polski", nagrodzony gromkimi brawami przez publiczność. Po występach naszej młodzieży odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
Organizatorzy: PSP oraz WOK w Dargobądzu przygotowali również dla przybyłych gości poczęstunek.
Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji obchodów tego, jakże ważnego sercu każdego Polaka święta serdecznie dziękujemy.
pk.

Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"

Dzień Seniora 2019

W dniu 19 października 2019 w sali sołeckiej w Dargobądzu odbyła się impreza pt. "Dzień Seniora". Dla gości przygotowano m.in. poczęstunek oraz występ zespołu Dystans z Golczewa. Piękny Dzień Seniora zorganizowany został przez Koło Gospodyń Wiejskich, W.O.K., Sołtys i Radę Sołecką oraz Radnego.


Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"

Nowa siłownia

Zapraszamy mieszkańców do aktywnego korzystania z nowej siłowni znajdującej się przy przystanku autobusowym.
pk.Zdjęcia: Piotr Kochanek
Dożynki 2019

W dniu 23 sierpnia 2019 r odbyły się coroczne uroczystości dożynkowe w Sołectwie Dargobądz.
Po mszy świętej odprawionej w intencji mieszkańców i rolników, mieszkańcy sołectwa oraz przybyli goście udalii się do sali widowiskowej na przygotowany przez organizatorów poczęstunek. Swoją obecnością zaszczycili nas m. in.
Kapela Ostromice,Prezes O.S.P Dargobadz Sławomir Dziubich wraz ze strażakami,Koło Gospodyń Wiejskich Dargobądz,Radny Waldemar Dubrawski, Radny Powiatowy Bogdan Czaplicki, Zastępca Burmistrza Wolina Marek Grocholski, Stowarzyszenie Razem dla Kołczewa wraz z Panią przewodniczącą Joanną Dykowską, Radny Radosław Kaluciuk, Sołtys Kodrąbka Laurencja Malessa, Sołtys Ostromic Ryszard Mierzicki, Radny Wojciech Turczynowicz, Zastępca Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej Pani Krystyna Rytlewska, Proboszcz Leszek Konieczny, Ksiądz Piotr Sobczynski,Kleryk Norbert Kozłowski, nowa Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dargobądzu Pani Ewa Żylewska.
W miłej atmosferze zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.
Organizatorom: Sołtys Agnieszce Wischnewskiej wraz z radą sołecką, Kołu Gospodyń Wiejskich, Radnemu Marcelowi Szulińskiemu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania dożynek serdecznie dziękujemy!
pk.


Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"

Dargobądz dawniej


Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"


Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
mapka
GPS N: 53° 52' 17" E: 14° 32' 6"

Dargobądz
pogoda w Dargobądzu
<
Harmonogram odbioru odpadów
licznik odwiedzin

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie