Strona Główna · Artykuły · Galeria · Ciekawe linki · 16.12.2018 00:08:03
EU
Herb Sołectwa

Rada Sołecka
Trasy Nordic Walking
dargobądzkie filmy
Witamy
Strona sołectwa Dargobądz (wioski Dargobądz, Karnocice i Sułomino)w gminie Wolin w naszym zamyśle ma być miejscem wymiany informacji o wszystkich ciekawych i interesujących mieszkańców sprawach. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy, do umieszczania na stronie zdjęć i tekstów.

Mamy plac zabaw!
W Szkole Podstawowej w Dargobądzu w miniony wtorek zainstalowano pierwsze urządzenia na tworzonym placu zabaw. Przez cały miniony rok szkolny i wakacje prowadzono szereg działań w celu pozyskania środków na organizację placu zabaw przy szkole. Zorganizowano kiermasze ozdób i kartek świątecznych , zbiórkę złomu, poszukiwano sponsorów. I udało się. Jest plac zabaw dla dzieci. Rada pedagogiczna, rada rodziców i oczywiście dzieci pragną wyrazić gorące i serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe, umożliwiające wyposażenie naszego placu zabaw. W szkole mamy obecnie w oddziałach przedszkolnych i klasach I-III ponad 70 dzieci. Stworzenie im odpowiedniego miejsca do zabawy było wielkim wyzwaniem dla szkoły . Dziękujemy!
Jolanta Ziemiańska

Dargobądz dawniej
W trakcie prac rozbiórkowych pan Piotr Zieliński natrafił na bardzo ciekawy eksponat. Jest to szyld zakładu fryzjerskiego (gromadzkiego - jak było to nazwane), który działał w naszej wiosce. Kiedyś było łatwiej, nie trzeba było się umawiać w odległych Międzyzdrojach czy Wolinie, wszystko było na miejscu.

DODAWANIE MATERIAŁÓW
Jeżeli chcecie przesłać zdjęcie lub artykuł, to można zrobić to też poprzez skrzynkę e-mail podaną w "Kontakt". Zdjęcia powinny mieć wielkość mniejszą od 1,5 megabajta
Strona 7 z 7 << < 4 5 6 7
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
mapka
GPS N: 53° 52' 17" E: 14° 32' 6"

Dargobądz
pogoda w Dargobądzu
<
Harmonogram odbioru odpadów
licznik odwiedzin

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie