WOŚP 2019
Dodane przez Administrator dnia 15 styczeń 2019 19:34

W dniu 13 stycznia 2019 r w Świetlicy Wiejskiej w Dargobądzu odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. W tym roku hasło przewodnie brzmiało: POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE. Tym razem głównym celem tego szczytnego przedsięwzięcia było pozyskanie środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Organizatorzy: PSP Dargobądz, WOK Dargobądz, Aleksandra Brzezicka, Sołtys i Rada Sołecka oraz partnerzy: OSP Dargobądz, radny Marcel Szuliński oraz WOPR Wolin przygotowali szereg atrakcji, a licznie przybyli mieszkańcy i goście chętnie zasilali puszki orkiestry.
Wystąpił zespół Domysłów, odbył się konkurs talentów w wykonaniu uczniów naszej szkoły, pokaz technik ratowniczych przygotowany przez ratowników WOPR z Wolina, OSP zaprezentowało sprzęt ratunkowo-gaśniczy używany w akcjach ratujących życie i mienie obywateli. Ponadto przeprowadzono loterię fantową, kiermasz ciast, warsztaty malarskie, malowanie twarzy, turniej pin-ponga i wiele innych.
Wiele emocji przyniosła licytacja przekazanych przez sponsorów, firmy i osoby prywatne przedmiotów i innych atrakcji jak np. rejs jachtem po Zalewie Szczecińskim czy wouhery do SPA, mająca na celu wsparcie finansowe tego szczytnego celu, jakim jest bezinteresowne pomaganie innym.
pk.


Galeria zdjęć proszę kliknąć przycisk poniżej "Czytaj więcej"Rozszerzona zawartość newsaZdjęcia: Piotr Kochanek